Stowarzyszenia, kluby, fora > DISCUSFORUM.PL

Nie dajmy sobą pomiatać

(1/6) > >>

sunflower:
Nie wiem czy ten dział jest widoczny dla wszystkich czy nie, bo już się pogubiłam, ale trudno.
Jesteśmy po targach w Poznaniu - kto był wie jak było - masakra totalna pod względem organizacyjnym - jeszcze na tak fatalnie zorganizowanych targach nie byliśmy. Niewiele nas się wystawiało, bo tylko PKMD,WTMA iDF ale nawet w tak wąskim gronie stwierdziliśmy że czas byłoby coś zmienić, że na zbyt dużej ilości imprez jest 'akwarystyka' przez co jest nijaka (mało zbiorników, mało powierzchnie) traktowani jesteśmy jak 'zapchajdziura'. Wiadomo jak jest każdy z nas ma pracę zawodową i każdy musi brać urlop, płacić za nocleg, przejazd, a tu nie dość że fatalna organizacja to jeszcze kompletnie nie rzopropagowana impreza którą odwiedzają przypadkowi ludzie. Dobiła nas też informacja o terminie kolejnych targów - 3 dni przed Wszystkich Świętych - ja już pomijam że ludzie raczej w kierunku cmentarzy podążą a nie oglądać akwaria, ale kto przyjedzie się wystawiać - jak zorganizować wyjazd i pomoc jak wszyscy będą groby bliskich odwiedzać. Nie dajmy się - skrzyknijmy się jako towarzystwa, fora, kluby i stowarzyszenia - powiedzmy nie- bez nas nie będzie Aquazoo - zróbmy jedne a cudowne targi akwarystyczne - przyjedźmy wszyscy do Łodzi lub Poznania(tylko nie w ww terminie) zróbmy mistrzostwa wszystkiego co się da - zróbmy wszystko żeby to były jedyne wspaniałe niezapomniane targi akwarystyczne w Polsce - wierzę że wspólnymi siłami i konsekwencją możemy do tego doprowadzić - tylko musimy być jednogłośni i konsekwentni...
Chyba że tylko ja tak myślę, to wycofuję post ;)

grzegorz:
Witam

Takie posty są potrzebne, nawet bardzo. Właśnie skończyłem czytać Twojego posta na forum PKMD. Duże brawa.

Poznań to dosyć nieszczęśliwe miasto pod względem targów akwarystycznych.  To są targi jednej organizacji. Jeśli jest prawdą to co się dowiedziałem to budżet tej organizacji przeznaczony przez organizatora wystarczyłby na pokrycie przyjazdu i utrzymania 10 towarzystw (co za tym idzie kilkudziesięciu różnorodnych akwariów).
Przykładem mogą być targi Zooexpo. Pomijając różne dziwne rzeczy jakie tam się wydarzyły Stowarzyszenia zrobiły tą wystawę akwarystyczną (za inicjatywę duży plus dla Fauna Planet i KFA). Co prawda nie wszystko było tak wspaniałe i przejrzyste (np konkurs Tetry) ale myślę, że jak na pierwszą imprezę, która zebrała tak dużą liczbę pasjonatów akwarystyki z całej polski można napisać "pierwsze koty za płoty) i iść dalej w tym kierunku.

Jeśli stowarzyszenia się zmobilizują i przechwycą pieniądze wydawane przez organizatorów na nie całkiem zrozumiałe pod względem akwarystyki ogólnej wystawy będzie można oglądać na nich bogactwo i różnorodność życia w akwarium. Będziemy wtedy mieli na wystawach/ targach wystawców, firmy i zwiedzających.

WTA zawsze jest za wspólnymi inicjatywami pod warunkiem, że budżet na nie zdobyty będzie sprawiedliwie rozdzielony i każdy na tym skorzysta.

Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i uznanie za odwagę od sephera - admina forum pleco.com.pl

Pozdrawiam
Grzegorz Sobolewski

Andooszka:
Witam ;-)

Popieram ;-)

Rafał:
I ja zgadzam się ze wszystkim, co zostało tu napisane.

Piotrek:
Brawo Ania. Popieram.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej