Autor Wątek: Krótko o forum  (Przeczytany 45150 razy)

zulix

  • Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Wiadomości: 3
Krótko o forum
« dnia: Lipiec 17, 2011, 08:02:13 »
PODkarpackie FORum AKwarystyczne - Podforak (link w podpisie) stara się integrować mieszkańców regionu zapraszając też wszystkich innych do wspólnej pracy, relaksu czy wręcz zabawy. Forum jest obecnie wielotematyczne ale oczywiście wiele dziedzin jest naszą mocniejszą stroną w dyskusjach.

Forum działa od prawie 2 lat (45 miesięcy) zastępując działające wcześniej przez rok Rzeszowskie Forum Akwarystyczne (RzeFa). Obecnie ma ponad 1150 użytkowników, którzy napisali jak dotąd ponad 5000 tematów i prawie 70 000 postów. Sporo użytkowników forum traktując je jako własne szczerze się ze sobą zaprzyjaźniło. Spotkania odbywają się co miesiąc a liczba uczestników w ostatnich miesiącach była w granicach 50-70 osób. Było też kilka "wyjazdowych" akcji integracyjnych.

Forum organizowało kilka konkursów. Ostatecznie zdecydowano na organizację jednego, większego organizowanego w terminie "rocznic powstania forum". Taki konkurs nie ograniczany terytorialnie (tj. ogólnopolski) odbył się w zeszłym roku i jest planowany w obecnym.

W planach zapewne:
- dalszy rozwój forum (a więc nic nowego),
- organizacja imprezy akwarystycznej,
- być może kiedyś .... na bazie forum powstanie odpowiednie stowarzyszenie.
Podkarpackie Forum Akwarystyczne: http://podforak.rzeszow.pl