Autor Wątek: A może coś razem?  (Przeczytany 51357 razy)

Kadav

  • Grupa tzymajaca władzę
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 20
  • GSA
A może coś razem?
« dnia: Październik 20, 2011, 06:47:10 »
Cześć Jacku :)

w Drozdowie luźno rozmawialiśmy o przyszłorocznych imprezach akwarystycznych i możliwości stworzenia czegoś wspólnie.
Wiem, że mapa naszego kraju trochę nas dzieli i uniemożliwia realnie spotkanie się, ale zapytam Cię wprost.
Dalej jesteś zainteresowany przygotowaniem wspólnej, nazwijmy to sobie, prelekcji. np do następnego Drozdowa?

Może masz inny pomysł. Zastanowimy się nad tym.

Pozdrawiam
Zdzichu
Zdzisław Nalepka

Andooszka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: A może coś razem?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2011, 10:00:23 »
Witam ;-)

No to widzę , że w przyszłym roku w Drozdowie będą prelekcje w duetach ;-) i fajnie ;-)
Ja sama dostałam zaproszenie, z którego baardzo się cieszę, do wspólnej prelekcji od naszego Chemicznego Kolegi ;-)
Zamieszamy w plenum ;-) ja od strony technicznej a Andrzej od chemicznej ;-)
Zrobimy Wam plenum z wątróbki i nereczek ;-) hehehe
Ciekawa jestem czy uda mi się znowu coś pomieszać ;-) hihihihi
Pozdrawiam Andooszka ;-)

Jakus

  • Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Wiadomości: 5
Odp: A może coś razem?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2011, 07:18:37 »
Kadav ja oczywiście podtrzymuję swoje słowa i chętnie przygotuję coś wspólnie. Narazie nie mam żadnego pomysłu i niebardzo mam czas na te sprawy bo mam kilka zawirowań w sprawach osobistych. Chętnie jednak ustosunkuję się do twoich pomysłów a jeżeli sam na coś wpadnę to dam ci znać.

cofavy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
-
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2022, 08:05:27 »
Organizujemy wesele i jesteśmy w trakcie szukania zespołu.. Zastanawiamy się na zespołem LoveBand. Czy ktoś może coś wiecej o nich powiedzieć, jak grają, jak prowadzą impreze, czy ludzie bawią sie przy ich muzyce etc.
Pozdrawiam...

